P0805E4750BBT
MFR.Part #
P0805E4750BBT
JLCPCB Part #
C4076282
Description
-55℃~+155℃ 200mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount