PTF659K5300BZR6
MFR.Part #
PTF659K5300BZR6
JLCPCB Part #
C1410196
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors