P0805E3013FNT
MFR.Part #
P0805E3013FNT
JLCPCB Part #
C4173970
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS