P0805E3492DBT
MFR.Part #
P0805E3492DBT
JLCPCB Part #
C4194142
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount