P0805Z4990WNT
MFR.Part #
P0805Z4990WNT
JLCPCB Part #
C4123709
Description
-55℃~+155℃ 200mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS