P0805E3321BNTF
MFR.Part #
P0805E3321BNTF
JLCPCB Part #
C4302809
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS