RK73H2ATTD9091D
MFR.Part #
RK73H2ATTD9091D
JLCPCB Part #
C2577596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS