P0805E3301FBW
MFR.Part #
P0805E3301FBW
JLCPCB Part #
C4020539
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount