ERC5590R900FEEB500
MFR.Part #
ERC5590R900FEEB500
JLCPCB Part #
C3576348
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS