BFC238354683
MFR.Part #
BFC238354683
JLCPCB Part #
C3790501
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 68nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS