P0805E3013BBT
MFR.Part #
P0805E3013BBT
JLCPCB Part #
C4279298
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount