P0805E2941BBT
MFR.Part #
P0805E2941BBT
JLCPCB Part #
C4064454
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount