P0805E2741BBT
MFR.Part #
P0805E2741BBT
JLCPCB Part #
C4081407
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount