P0805E4941BBT
MFR.Part #
P0805E4941BBT
JLCPCB Part #
C6351081
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount