P0805E26R1BNT
MFR.Part #
P0805E26R1BNT
JLCPCB Part #
C3963136
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS