BFC237669244
MFR.Part #
BFC237669244
JLCPCB Part #
C3790208
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 240nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS