P0805E2872BBT
MFR.Part #
P0805E2872BBT
JLCPCB Part #
C4245495
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount