P0805E2611BBT
MFR.Part #
P0805E2611BBT
JLCPCB Part #
C4031648
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount