P0805E2800BBT
MFR.Part #
P0805E2800BBT
JLCPCB Part #
C4553126
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount