P0805E2371BBT
MFR.Part #
P0805E2371BBT
JLCPCB Part #
C4309558
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount