P0805E2370BBT
MFR.Part #
P0805E2370BBT
JLCPCB Part #
C3984460
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount