P0805E2373BBT
MFR.Part #
P0805E2373BBT
JLCPCB Part #
C4293616
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount