P0805E2152DNT
MFR.Part #
P0805E2152DNT
JLCPCB Part #
C4051418
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS