MMA02040E1000BB300
MFR.Part #
MMA02040E1000BB300
JLCPCB Part #
C3983591
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS