P0805E2132BBT
MFR.Part #
P0805E2132BBT
JLCPCB Part #
C4170971
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount