RN65C1650BBSL
MFR.Part #
RN65C1650BBSL
JLCPCB Part #
C3441345
Description
-65℃~+175℃ 165Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors