P0805E2003DNT
MFR.Part #
P0805E2003DNT
JLCPCB Part #
C4288501
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS