P0805E4321BBW
MFR.Part #
P0805E4321BBW
JLCPCB Part #
C4553278
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount