BFC238321304
MFR.Part #
BFC238321304
JLCPCB Part #
C3808805
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 300nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS