P0805E1801BNTF
MFR.Part #
P0805E1801BNTF
JLCPCB Part #
C4346337
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS