RT0805WRB07680RL
MFR.Part #
RT0805WRB07680RL
JLCPCB Part #
C4192572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS