P0805E1780BNT
MFR.Part #
P0805E1780BNT
JLCPCB Part #
C4209929
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS