Y0014470R000Q9L
MFR.Part #
Y0014470R000Q9L
JLCPCB Part #
C1465890
Description
-55℃~+125℃ 200mW 470Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS