CMF55600R00CEEK
MFR.Part #
CMF55600R00CEEK
JLCPCB Part #
C1418540
Description
-55℃~+175℃ 500mW 600Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS