P0805E1401BBT
MFR.Part #
P0805E1401BBT
JLCPCB Part #
C4253353
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount