P0805E1201BBT
MFR.Part #
P0805E1201BBT
JLCPCB Part #
C4296023
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount