RN73F2ATD2152B
MFR.Part #
RN73F2ATD2152B
JLCPCB Part #
C6982580
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount