P0805E1301BNTD
MFR.Part #
P0805E1301BNTD
JLCPCB Part #
C3948994
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS