RN50C3753DB14
MFR.Part #
RN50C3753DB14
JLCPCB Part #
C1404783
Description
-65℃~+175℃ 375kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors