P0805Y1022BNT
MFR.Part #
P0805Y1022BNT
JLCPCB Part #
C4078972
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS