P0805E10R0BBT
MFR.Part #
P0805E10R0BBT
JLCPCB Part #
C3971311
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount