P0805E1000BBT
MFR.Part #
P0805E1000BBT
JLCPCB Part #
C4004872
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount