P0805C7152BNT
MFR.Part #
P0805C7152BNT
JLCPCB Part #
C4317360
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS