P0805Y7152BNT
MFR.Part #
P0805Y7152BNT
JLCPCB Part #
C3962740
Description
-55℃~+155℃ 200mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS