P0805C5762BNT
MFR.Part #
P0805C5762BNT
JLCPCB Part #
C4221015
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS