P0805C5761BNT
MFR.Part #
P0805C5761BNT
JLCPCB Part #
C4284809
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS