P0805C3572BNT
MFR.Part #
P0805C3572BNT
JLCPCB Part #
C4180475
Description
-55℃~+155℃ 200mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS