P0805K2503BBT
MFR.Part #
P0805K2503BBT
JLCPCB Part #
C4092882
Description
-55℃~+155℃ 200mW 250kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount