ERJ-U6RD4221V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4221V
JLCPCB Part #
C1882265
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS