P0805C2402CNT
MFR.Part #
P0805C2402CNT
JLCPCB Part #
C4278257
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS